ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator
TESTOVANIE „COVID-19" PRE FIRMY

Ponuka na preventívne testovanie zamestnancov

BE-SOFT a.s. ponúka možnosť zabezpečenia preventívneho testovania zamestnancov na vírus SARS-CoV 2 (COVID-19).

ANTIGÉNOVÉ TESTOVANIE

  • testovanie zamestnancov antigénovými testami, prostredníctvom výjazdu mobilného tímu a otestovanie priamo na Vašich prevádzkach
covid_test

Metóda testovania Antigénovými testami

Testovanie je zabezpečené prostredníctvom testov Standard Q COVID-19 Ag – klasickým imunochromatografickým rýchlym testom. Tento test slúži na rýchle a kvalitné zistenie antigén nukleokapsidového proteínu z SARS- CoV-2 vo vzorke z ľudského nosa alebo krku. Test môže realizovať len zdravotnícky personál.

Testovanie zamestnancov zabezpečujeme priamo na prevádzke klienta formou výjazdu mobilného tímu vo vopred dohodnutom čase s klientom. Výsledok testu je zrejmý do 15 – 35 min. od testovania zamestnanca. Testovanie zamestnancov prebieha rýchlo (cca 3 minúty) podľa vopred stanoveného harmonogramu. Pre testovanie je potrebné zabezpečenie minimálnej plochy 4 x 4 metrov pred prevádzkou a najlepšie pod prístreškom alebo v samostatnej miestnosti.

Kontakt na zasielanie požiadaviek:

 +421 55 / 720 16 10
 +421 55 / 720 16 17

PCR-TESTY

  • testovanie priamo na Vašej prevádzke (skupinové testovanie)
  • testovanie na mobilných odberových miestach laboratórií (individuálne testovanie)

Testovanie priamo na prevádzke klienta

Testovanie zamestnancov zabezpečujeme priamo na prevádzke klienta formou výjazdu mobilného tímu vo vopred dohodnutom čase s klientom. Výsledky sú doručené do 48 hodín od otestovania zamestnancov. Testovanie zamestnancov prebieha rýchlo (cca 3 minúty) podľa vopred stanoveného harmonogramu.

covid_test
covid_test

Testovanie na mobilných odberových miestach

Testovanie zamestnancov zabezpečujeme na odbernom mieste drive-through laboratória. Odberné miesto Vám oznámime po určení najbližšieho odberného miesta testovaného zamestnanca. Zamestnanec sa musí dostaviť na odberné miesto v určený čas. Výsledky sú doručené do 48 hodín od otestovania zamestnanca. Testovanie zamestnanca prebieha rýchlo (cca 3 minúty).

Testovanie je zabezpečené prostredníctvom metódy Real time PCR, ktorá je používaná celosvetovo. Ide o validovanú metódu real time PCR s reverznou transkripciou.
Vyšetrenie na koronavírus COVID-19 je preventívne a je určené pre ľudí bez symptómov vírusu (suchý kašeľ, respiračné ochorenia, vysoká teplota).
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte. Po oslovení Vás budeme kontaktovať pre poskytnutie ďalších informácii a cenovej ponuky.

Kontakt na zasielanie požiadaviek:

 +421 55 / 720 16 10
 +421 55 / 720 16 17
BESOFT Online
Nová profesionálna online aplikácia BOZP